Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Aktualne kursy

Aktualizacja danych: 18 lutego 2019, 06:59
WalutaKupnoSprzedaż
EUR PLN4,31454,3498
USD PLN3,81433,8537
GBP PLN4,92264,9712
CHF PLN3,76174,0201
EUR SEK10,445410,4945
EUR USD1,10071,1609
CZK PLN0,16660,1708
HUF PLN *1,34901,3740
NOK PLN0,43990,4483
RUB PLN0,03770,0778
SEK PLN0,40870,4188
EUR CZK24,620026,7400
EUR NOK9,73109,7799
EUR RON4,72404,7550
JPY PLN0,01460,0547
BGN PLN2,20172,2239
EUR CHF1,12011,1504
EUR GBP0,85600,8962
CAD PLN2,84212,9470
* - Kurs za 100 jednostek waluty

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!