Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Aktualne kursy

Aktualizacja danych: 12 grudnia 2018, 19:36
WalutaKupnoSprzedaż
EUR PLN4,27424,3049
USD PLN3,75883,7950
GBP PLN4,74794,7925
CHF PLN3,74894,0016
EUR SEK10,307310,3516
EUR USD1,10661,1668
CZK PLN0,16430,1676
HUF PLN *1,31601,3390
NOK PLN0,43660,4443
RUB PLN0,03680,0770
SEK PLN0,41060,4200
EUR CZK24,830526,8605
EUR NOK9,71679,7610
RON PLN0,89820,9301
EUR RON4,63994,6743
JPY PLN0,01330,0533
BGN PLN2,18212,2041
EUR CHF1,11361,1439
EUR GBP0,87920,9194
CAD PLN2,77802,8798
* - Kurs za 100 jednostek waluty

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!