Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Aktualne kursy

Aktualizacja danych: 18 października 2018, 17:47
WalutaKupnoSprzedaż
EUR PLN4,29074,3212
USD PLN3,73133,7672
GBP PLN4,87274,9172
CHF PLN3,71463,9677
EUR SEK10,343310,3878
EUR USD1,11941,1796
CZK PLN0,16470,1680
HUF PLN *1,32001,3430
NOK PLN0,45080,4585
RUB PLN0,03690,0772
SEK PLN0,41070,4202
EUR CZK24,872526,9025
EUR NOK9,44939,4939
RON PLN0,89820,9301
EUR RON4,65394,6891
JPY PLN0,01340,0534
BGN PLN2,19382,2152
EUR CHF1,12821,1585
EUR GBP0,85960,8998
* - Kurs za 100 jednostek waluty

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!