Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Aktualne kursy

Aktualizacja danych: 24 kwietnia 2019, 11:58
WalutaKupnoSprzedaż
EUR PLN4,27374,3043
USD PLN3,80973,8459
GBP PLN4,92554,9698
CHF PLN3,70353,9563
EUR SEK10,481710,5262
EUR USD1,09131,1515
CZK PLN0,16500,1683
HUF PLN *1,32501,3470
NOK PLN0,44220,4498
RUB PLN0,03960,0798
SEK PLN0,40360,4130
EUR CZK24,725026,7550
EUR NOK9,59429,6387
EUR RON4,73814,7742
JPY PLN0,01420,0542
BGN PLN2,18172,2037
EUR CHF1,12711,1574
EUR GBP0,84680,8870
CAD PLN2,79252,8946
* - Kurs za 100 jednostek waluty

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!