Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Aktualne kursy

Aktualizacja danych: 14 sierpnia 2018, 19:14
WalutaKupnoSprzedaż
EUR PLN4,29424,3157
USD PLN3,78553,8063
GBP PLN4,81494,8305
CHF PLN3,80953,8383
EUR SEK10,341910,3925
EUR USD1,12601,1421
CZK PLN0,16410,1704
HUF PLN *1,31801,3470
NOK PLN0,44480,4573
RUB PLN0,03400,0801
SEK PLN0,40900,4214
EUR CZK24,719526,7555
EUR NOK9,52289,5634
RON PLN0,89520,9331
EUR RON4,63544,6746
JPY PLN0,01110,0571
BGN PLN2,18692,2150
EUR CHF1,12411,1304
EUR GBP0,88900,8952
* - Kurs za 100 jednostek waluty
Prezentowane kursy walut dla transakcji o wartości min. 100 000 EUR