Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Aktualne kursy

Aktualizacja danych: 27 kwietnia 2018, 00:47
WalutaKupnoSprzedaż
EUR PLN4,21804,2401
USD PLN3,48223,5034
GBP PLN4,84944,8677
CHF PLN3,52053,5514
EUR SEK10,457610,5098
EUR USD1,20421,2173
CZK PLN0,16400,1680
HUF PLN *1,33761,3658
NOK PLN0,43180,4421
RUB PLN0,03410,0772
SEK PLN0,39830,4084
EUR CZK24,433626,5199
EUR NOK9,65689,6986
RON PLN0,89660,9316
EUR RON4,64154,6790
JPY PLN0,01040,0535
BGN PLN2,14902,1751
EUR CHF1,19601,1994
EUR GBP0,86830,8715
* - Kurs za 100 jednostek waluty
Prezentowane kursy walut dla transakcji o wartości min. 100 000 EUR