Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Aktualne kursy

Aktualizacja danych: 23 kwietnia 2019, 14:03
WalutaKupnoSprzedaż
EUR PLN4,27404,3040
USD PLN3,79923,8350
GBP PLN4,93804,9814
CHF PLN3,68843,9404
EUR SEK10,480210,5250
EUR USD1,09441,1546
CZK PLN0,16490,1682
HUF PLN *1,32501,3480
NOK PLN0,44360,4513
RUB PLN0,03970,0799
SEK PLN0,40360,4131
EUR CZK24,730026,7600
EUR NOK9,56289,6073
EUR RON4,74304,7790
JPY PLN0,01410,0541
BGN PLN2,18202,2034
EUR CHF1,13191,1622
EUR GBP0,84470,8849
CAD PLN2,79922,9012
* - Kurs za 100 jednostek waluty

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!