Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Dynamiczny rozwój rynku kantorów internetowych

11 września 2014

Rynek kantorów internetowych dynamicznie się rozwija o czym świadczy już ponad 400 tys. klientów, którzy zdecydowali się na wymianę waluty on-line. Z badań serwisu Internetowykantor.pl wynika, że w ubiegłym roku Polacy wymienili walutę on-line o wartości 20 mld zł.

Aforti Exchange Sp. z o.o.- należąca do  spółki giełdowej Aforti Holding S.A. - działa na rynku kantorów internetowych od czerwca br. Kolejne miesiące działalności przyniosły stały wzrost obrotów oraz pozyskiwanie nowych klientów. Po pierwszych 3 miesiącach działalności kantor osiągnął 1 mln zł obrotu. W tym czasie udało się zarejestrować ponad 200 klientów, z czego prawie połowa to firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Aforti Exchange posiada konkurencyjne stawki wymiany walut, ale przede wszystkim skupia się na profesjonalnej i indywidualnej obsłudze klienta a także daje możliwość negocjowania warunków wymiany walut. Przy dynamice zwiększania obrotów o 100% m/m Aforti Exchange zakłada osiągnięcie progu rentowności do końca 2014 r.

 

Komentarza na ten temat udzielił Prezes Zarządu Aforti Holding S.A. -  więcej

 

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!