Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

GRUPA KAPITAŁOWA AFORTI HOLDING SPONSOREM PREMIUM LECH POZNAŃ

5 lipca 2016

We wtorek (05.07.2016r) na INEA Stadionie w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa, podczas której poinformowano o nawiązaniu współpracy sponsorskiej pomiędzy Grupą Kapitałową Aforti Holding S.A. i Kolejorzem. W jej ramach przez najbliższy sezon na spodenkach piłkarzy pierwszej drużyny będzie widniało logo firmy. - Do grona Lecha Poznań dołącza kolejny sponsor, firma z ogromnym potencjałem - mówi prezes Lecha, Karol Klimczak. - Podpisaliśmy korzystną umowę dla obu stron i cieszy nas fakt, że pomimo nieudanego sezonu, firmy chcą nawiązywać z nami współpracę i inwestować w Kolejorza. Witamy na pokładzie i życzymy sobie wzajemnie sukcesów - dodaje.

 

ZMIANY NA SPODENKACH

 

Wraz z początkiem nowego sezonu marka Aforti pojawi się na spodenkach i zostanie Sponsorem Premium Kolejorza.

- Jako zagorzały kibic Lecha niezmiernie cieszę się, że udało nam się podjąć współpracę z Kolejorzem. Jest to klub o wielkich tradycjach, ze wspaniałą historią i, w co mocno wierzymy, dużymi aspiracjami na przyszłość - mówi Klaudiusz Sytek, prezes firmy Aforti Holding. - Choć siedzibę firmy mamy w Warszawie, to jednak serce pozostało w Wielkopolsce skąd pochodzę. Roczna umowa, w ramach której stajemy się dumnym sponsorem Lecha jest więc i moim osobistym spełnieniem marzeń. Oczywiście istnieje również aspekt biznesowy, o którym nie można zapomnieć. Uważamy, że Kolejorz cały czas wyznacza trendy i jest liderem w wielu aspektach funkcjonowania klubów sportowych. Pamiętając o rzeszy wiernych kibiców musimy przyznać, że trudno znaleźć lepsze miejsce do przedstawienia Grupy Kapitałowej Aforti Holding szerokiemu gronu odbiorców - dodaje.

 

O AFORTI HOLDING S.A.

Aforti Holding S.A. to grupa finansowa dedykowana małym i średnim przedsiębiorstwom oraz mikro firmom, której celem jest wyznaczenie nowych standardów kompleksowej obsługi Klienta w zakresie finansów osobistych i zarządzania finansami przedsiębiorstw. Oferowane przez Grupę usługi skierowane są zarówno do  klientów indywidualnych jak i doświadczonych inwestorów, a także firm średniej wielkości szukających optymalnych form finansowania własnej działalności i planów rozwojowych. Grupa od sierpnia 2011r notowana jest na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

- Wierzymy, że będziemy ciekawą alternatywą dla wielu wielkopolskich a także ogólnokrajowych firm. Warto pamiętać, iż podobnie jak Lech, jesteśmy marką, która cały czas się rozwija. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i pełna sukcesów dla obu stron. Jak bowiem mówi hasło przyświecające klubowi, jesteśmy mocni razem - przekonuje prezes Sytek.

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!