Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Program Lojalnościowy AFORTI Exchange

Wymieniaj jak zawsze, zyskuj jak nigdy wcześniej

 

Wymieniaj jak zawsze, zyskuj jak nigdy wcześniej

Twoje korzyści w skrócie:

  • Zyskujesz wykonując standardowe obowiązki
  • Zdobywasz punkty w przejrzysty sposób
  • Możesz zdobyć atrakcyjne nagrody, m.in. sprzęt RTV
Program Lojalnościowy AFORTI Exchange to rozwiązanie stworzone z myślą o stałych Klientach naszej platformy wymiany walut online. Po przystąpieniu do programu uczestnicy za każdą transakcję wymiany waluty zbierają punkty na indywidualne konto. Szeroki wachlarz nagród dostępnych w Programie Lojalnościowym AFORTI Exchange powoduje, że jest on atrakcyjny zarówno dla mikroprzedsiębiorstw, jak i dużych firm. Zapraszamy do udziału w Programie Lojalnościowym AFORTI Exchange.

Jak to działa?

Stawiamy na jasne zasady. Zapisz się do Programu Lojalnościowego AFORTI Exchange i wykonuj swoje standardowe transakcje walutowe. Za każdą wymianę o wartości 1000 EUR, otrzymujesz 1 pkt. Dołącz już dziś i zbieraj punkty na rozmaite nagrody!


Nagrody

Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody. Specjalnie z myślą o Państwa potrzebach oferujemy szeroki zakres gadżetów, które sprawdzą się zarówno w biznesie, jak i życiu codziennym. Tylko dzięki Programowi Lojalnościowemu AFORTI Exchange zyskujesz nowy sprzęt, wykonując codzienne obowiązki.


Aby dołączyć do Programu Lojalnościowego AFORTI Exchange musisz zarejestrować się na platformie.

Zapoznaj się z regulaminem Programu Lojalnościowego AFORTI Exchange.

 

Zarejestruj się i dołącz do programu

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!