Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Zarząd

Aleksandra Wodzisławska
Prezes Zarządu
Aleksandra Wodzisławska
Absolwentka Finansów i Bankowości oraz Studiów Europejskich Uniwersytetu Łódzkiego. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży bankowej i usług finansowych. Rozpoczynała swoją karierę w Banku Przemysłowym w Łodzi, zaczynając od pracy z Klientem w Oddziale Banku, później pełniąc funkcję Kierownika Zespołu w Departamencie Operacji Zagranicznych. W latach 2005–2014 w Getin Banku zajmowała stanowiska: Dyrektora Centrum Akceptacji i Administracji Kredytami, Dyrektora Centrum Operacji Kartowych oraz Dyrektora Departamentu Kart Kredytowych. Następnie w Getin Noble Bank S.A. pełniła funkcję Dyrektora Departamentu Wdrożeń oraz Departamentu Projektów Biznesowych. W 2016 roku została CEO/Członkiem Zarządu w spółce fintech ATM Next S.A. Od maja 2017 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Aforti Exchange S.A.. Dodatkowo od września 2017 Prezesa Zarządu Aforti Exchange Rumunia oraz od listopada 2017 Prezesa Zarządu Aforti Exchange Bułgaria.
Klaudiusz Sytek
Wiceprezes Zarządu
Klaudiusz Sytek
Absolwent studiów na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz podyplomowych studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego, posiadacz tytułu MBA National Louis University. Ekonomista, związany od początku swojej kariery z polskim rynkiem bankowo-finansowym. Doświadczenie zdobył m.in. jako Inspektor ds. Kredytów w Pierwszym Komercyjnym Banku S.A., Dyrektor Factor In Bank oraz Dyrektor Zarządzający Obszarem Klienta Korporacyjnego w Getin Bank S.A., Dyrektor Oddziału Specjalistycznego w Noble Bank S.A. Były Członek Rady Nadzorczej w Introfactor S.A., Dyrektor Zarządzający w Raiffeisen Bank Polska S.A. i Członek Zarządu w Raiffeisen Financial Services Polska Sp. z o.o. Założyciel i Prezes Zarządu Aforti Holding S.A., Spółki stojącej na czele grupy kapitałowej skupiającej spółki świadczące usługi z zakresu usług finansowych dedykowanych dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Marcin Chmielewski
Wiceprezes Zarządu
Marcin Chmielewski
Marcin Chmielewski jest Absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania, Oxford Brookes, a także studiów MBA na WSHiFM. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie rachunkowości w Polskiej Akademii Nauk. Swoje 15-letnie doświadczenie w zakresie finansów zdobywał zarówno na rynkach polskich, jak i zagranicznych. Pełnił funkcję Członka Zarządu w polskim oddziale firmy Tullett Prebon, jednego z największych na świecie biur maklerskich wyspecjalizowanych w obsłudze klientów instytucjonalnych. Swoje doświadczenie w finansach zdobywał również pracując w Erste Group w Wiedniu, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż usług dla klientów w Polsce i innych krajach regionu.

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!