Platforma dostępna w krajach Poland Romania
Aforti Exchange

Skuteczna windykacja wsparciem dla biznesu

28 czerwca 2017

Wielu przedsiębiorców czeka na podjęcie zdecydowanych działań windykacyjnych aż do momentu pojawienia się problemów z zatorami płatniczymi. Notują coraz wyższe straty wynikające z obciążeń podatkowych za niezapłacone faktury oraz z wyłączenia z obrotu pieniędzy, kredytujących działalność nierzetelnych kontrahentów. Gdy wezwania do zapłaty okazują się już niewystarczające, z pomocą przychodzą firmy specjalizujące się w profesjonalnym i skutecznym odzyskiwaniu należności.

– W Aforti Collections przedsiębiorca-wierzyciel nie ponosi żadnych opłat wstępnych za przyjęcie zlecenia do windykacji. Każdy proces windykacyjny jest indywidualnie i szczegółowo ustalany w zależności od potrzeb naszych klientów. Zapewniamy wsparcie merytoryczne i aktywną współpracę, m.in. za pomocą aplikacji online – mówi Andrzej Stawski, Dyrektor Zarządzający w Aforti Collections S.A.

Zapraszamy Państwa do lektury artykułu
http://www.parkiet.com/artykul/1517256.html?p=1

×Przepraszamy. Państwa przeglądarka CommonCrawl 2.0 nie spełnia minimalnych wymagań naszej platformy. Prosimy zaktualizować przeglądarkę!